Kolekcje mebli drewnianych

kolekcje mebli drewnianych 3

meble drewniane 6

Doskonałym pomysłem na urządzenie wnętrza w eleganckim jednolitym stylu są kolekcje meblowe. Bogata oferta mebli utrzymanych w tym samym charakterze pozwala nam na unikalną aranżację każdego wnętrza.
Meble drewniane to ponadczasowa elegancja i niepowtarzalny klimat. Wyposażenie utrzymane w podobnym stylu tworzy harmonijny i przemyślany dom.

Kolekcja Soft to delikatne, a zarazem trwałe i solidne meble z jasnego sosnowego drewna. Wszystkie elementy serii zostały podwójnie lakierowane ekologicznym, atestowanym lakierem najlepszej jakości. Kolekcja jest tworzona w pięciu oryginalnych kolorach w zależności od życzenia klienta: sosna, orzech, dąb, olcha, wenge. Szeroka gama mebli pozwana na zagospodarowanie nimi każdego pomieszczenia: salonu, kuchni, sypialni, biura, przedpokoju. Ze względu na swój delikatny charakter idealnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym. Drewniane łóżeczka przyniosą bajkowe sny, a pojemne komody i szafy pomieszczą wszystkie dziecięce skarby.
Kolekcja Zefir jest niepowtarzalną kolekcją woskowanych mebli w antycznym stylu. Wykonane z najlepszej jakości drewna sosnowego, pokryte ekologicznym woskiem na bazie wosku pszczelego.

Wosk jest doskonałym impregnatem zapewniającym drewnu trwałość na lata i delikatny, charakterystyczny zapach, który wypełni cały dom. Stylowe meble Zefir są bogato zdobione ręcznie robionymi okuciami, uchwytami i zawiasami a także listwami i rzeźbieniami. Wszystko to składa się na kolonialny charakter mebli. Kolekcja Zefir to świetna propozycja dla wszystkich, którzy cenią tradycję i naturalne piękno. Antystatyczny wosk pomaga zachować czystość w pomieszczeniu, zapobiegając osadzaniu się kurzu na meblach. Bogata paleta kolorów, wzorów i rodzajów w niepowtarzalnym stylu.
Kolekcja Maco sosnowe meble z charakterem. Cała seria została wyposażona w nóżki oraz frezowane fronty. To eleganckie i nowoczesne meble, idealnie nadające się do każdego pomieszczenia i pasujące do każdego rodzaju dodatków: zarówno skórzanych sof jak i nowoczesnego sprzętu RTV. Kolekcja Maco dostępna jest w wielu atrakcyjnych kolorach (dąb, sosna, olcha, orzech, wenge) i daje możliwość mnóstwa oryginalnych aranżacji.

Kolekcja Maco Exclusive stanowi nowoczesną odsłonę standardowej kolekcji Maco. To solidne, eleganckie zdobione meble na niewielkich nóżkach. Seria Maco Exclusive została w całości wykonana z najlepszej jakości drewna sosnowego i podwójnie lakierowana metodą natryskową Arbox Lax. Wszystkie meble dostępne są w naturalnych eleganckich odcieniach: sosna, olcha, dąb, wenge oraz orzech i są zdobione eleganckimi metalowymi uchwytami.
Bogata oferta mebli z każdej kolekcji umożliwi dowolne aranżacje.