Komody drewniane sosnowe

komoda sosnowa

komoda sosnowa

Komody to niezwykle przydatne meble, które zagościć mogą niemal w każdym pomieszczeniu – salonie, pokoju dziecięcym, przedpokoju, łazience, sypialni, jadalni. Wyposażone w szuflady oraz półki pozwalają na przechowywanie w nich tego, co niezbędne w każdym domu.
Komoda pierwotnie oznaczała mebel z szufladami. Obecnie mianem komody określa się niewysokie (najczęściej o wysokości do około 100 cm) meble posiadające nie tylko szuflady, ale również półki ukryte za drzwiczkami.

Wybór komód jest duży, dlatego chcąc zakupić ten rodzaj mebla należy zastanowić się, do przechowywania jakich przedmiotów jest on nam potrzebny. Proponujemy komody drewniane sosnowe wykonane z litego drewna sosnowego, gwarantujące trwałość, wysoką jakość oraz wyjątkowy charakter. Drewno sosnowe jest materiałem, który oddycha, dlatego ogranicza rozwój drobnoustrojów, wykazuje też właściwości elektrostatyczne, dlatego w obrębie mebli nie dochodzi do zawirowań kurzu. Jest to szczególnie istotne w przypadku alergików, dla których ważnym jest usuwanie z ich otoczenia drobnoustrojów i silnych alergenów.

Najbardziej podstawowa komoda drewniana sosnowa to komoda wyposażona w szuflady. Ilość szuflad (3, 4 lub 5) pozwalają na przechowywanie w nich większych i mniejszych przedmiotów.

Komoda drewniana sosnowa z szufladami jest meblem niezwykle funkcjonalnym, który sprawdzi się zarówno w pokoju dziecka (przechowywać można w nim tak zabawki, jak i złożone ubrania), przedpokoju (szuflady idealnie sprawdzą się jako miejsce na apaszki, szaliki rękawiczki, dokumenty i kluczyki), sypialni czy salonie.
Polecamy komodę sosnową z kolekcji Soft z 4 szufladami o szerokości 80 cm. Model ten jest niezwykle funkcjonalny a przy tym pakowny, co pozwoli umieścić w nim naprawdę wiele rzeczy.

Komody sosnowe mogą stanowić również połączenie szuflad i półek ukrytych za drzwiczkami. Takie rozwiązanie jest przydatne, kiedy potrzebujemy miejsca na drobne przedmioty o różnych gabarytach. Modele takie sprawdzają się do między innymi w pokojach dzieci. Mogą posłużyć one jako miejsce na przedmioty szkolne – w tym artykuły papiernicze oraz książki, zeszyty itp. czy w przedpokojach, jako mebel do przedmiotów podręcznych, jak choćby torebki, kluczyki i dokumenty a zatem przedmioty, po które sięgamy wychodząc.

Polecamy komodę sosnową z kolekcji Soft model /5 – stanowiące połączenie szuflad i szafki kryjącej w sobie półkę. Dzięki nim wnętrze komody jest zabezpieczone przed osadzaniem się kurzu a drobne i większe przedmioty mają możliwość spoczywania na swoim miejscu.

Niezależnie od tego, na zakup jakiej komody się zdecydujemy, warto podkreślić, że komody drewniane sosnowe dają możliwość zagospodarowania również ich górnej części, a więc blatu. To idealne miejsce na umieszczenie ramek ze zdjęciami naszych najbliższych, bukietu kwiatów czy innych drobnych dekoracji.
Pielęgnując komody drewniane pamiętajmy jednak, że żadne drewno nie lubi wilgoci, dlatego do usuwania z nich kurzu należy używać suchych lub wilgotnych, nigdy nazbyt mokrych, ścierek. Niewskazana jest również wysoka temperatura, dlatego komody drewniane sosnowe, ani żadne inne meble wykonane z drewna, nie powinny stać w pobliżu źródła ciepła, w tym między innymi kaloryferów.

Komody drewniane sosnowe to meble cieszące się sporym zainteresowaniem naszych Klientów. Ich funkcjonalizm, piękny wygląd oraz trwałość sprawiają, że komody są wybierane zarówno do salonów, jak i jadalni, sypialni, pokojów dziecięcych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komód drewnianych oraz do wyboru tych, które według Państwa sprawdzą się w Waszych domach i mieszkaniach.

Do Państwa wyboru oddajemy kilka rodzajów kolekcji mebli, w tym:
kolekcję Soft będącą klasyczną kolekcją sosnową,
kolekcję Maco – kolekcja nowoczesna,
kolekcję Zefir – kolekcję mebli woskowanych.
Każda z nich zawiera komody drewniane wykonane z litego drewna sosnowego, wykończone lakierem (kolekcja mebli Soft oraz Maco) lub woskiem (kolekcja mebli Zefir).