Półki woskowane

półki drewniane

półki drewniane

Półki to uniwersalny element wystroju, idealny go każdego pomieszczenia: do kuchni, łazienki, biura, pokoju dziecięcego. Półka to idealne rozwiązanie, kiedy szukamy niewielkiej powierzchni, aby postawić w salonie książki, ramki ze zdjęciami, kwiaty, w kuchni przyprawy i ozdobną zastawę, w łazience przybory i kosmetyki, a w pokoju dziecięcym – zabawki.
Półka wraz z zawartością do świetny element dekoracyjny, a także praktyczne rozwiązanie dla zagospodarowania pustej przestrzeni na ścianie.
Drewniane półki są mocne i solidne, zatem doskonale nadają się, aby układać na nich również ciężkie przedmioty – na przykład książki lub czasopisma.
Proponujemy Państwu elegancie półki z woskowanego drewna. Nasze produkty łączą w sobie szyk, funkcjonalność, a także bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie nasze meble poddajemy procesowi woskowania, co nadaje im niepowtarzalny, tradycyjny klimat, a także chroni drewno na długi czas – nasze meble z pewnością będą służyły Państwu przez wiele lat. Dzięki naturalnym właściwościom antystatycznym wosku, na półkach wykonanych z woskowanego drewna łatwo utrzymać czystość.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. W razie wątpliwości chętnie doradzimy, jaki produkt dopasować do Państwa potrzeb i gustu.