Skrzynie woskowane

skrzynie

skrzynie

Woskowana skrzynia z drewna litego to powiew staroświeckiej tradycji w Państwa domu. Nasze babcie chowały w wielkich skrzyniach swoje skarby – stroje ludowe, liczne korale i ozdoby, haftowane obrusy i serwety, zdobione pościele. Dziś te meble stanowią wyjątkowy element dekoracyjny naszych sypialni i salonów. To kawałek ubiegłego wieku w naszym domu.

Duże drewniane skrzynie również dziś doskonale nadają się do przechowywania pościeli, obrusów, zasłon, ubrań zimowych. Są one bardzo pojemne i jeśli schowamy do nich tymczasowo niepotrzebne rzeczy, uzyskamy dużo wolnego miejsca w naszej szafie. Oferujemy Państwu skrzynie różnej wielkości i w różnych kolorach. Dzięki temu z pewnością znajdą Państwo produkt dopasowany do swoich potrzeb. Odpowiednio dobrana skrzynia idealnie skomponuje się z pozostałym wyposażeniem sypialni, salonu, przedpokoju czy pokoju dziecięcego. Drewniana skrzynia to doskonałe rozwiązanie do kuchni dla osób nieposiadających piwnicy – perfekcyjnie sprawdza się do przechowywania konfitur i przetworów na zimę.
Oferowane przez nas skrzynie to najwyższej jakości produkty. Drewno, z którego zostały wykonane poddaliśmy specjalnej obróbce, a następnie procesowi woskowania. Każdy produkt wzbogaciliśmy stylowymi elementami: okuciami, zawiasami i uchwytami stylizowanymi na starodawne, dzięki czemu mebel zyskuje niepowtarzalny, staroświecki klimat. Wszystkie nasze meble charakteryzują się solidnością i trwałością.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań – chętnie rozwiejemy Państwa wątpliwości.