Szafy drewniane sosnowe

szafa sosnowa 1

szafa sosnowa 1

Każda z nas uwielbia kupować nowe ubrania a panujące w naszej szerokości geograficznej warunki pogodowe powodują, iż zmuszone jesteśmy gromadzić pokaźną kolekcję garderoby. Problem zaczyna się w momencie, kiedy ubrania te trzeba gdzieś pomieścić. Co wówczas okazuje się być niezbędnym? Oczywiście szafa, bez której ani rusz w każdym domu! Wielkość szafy uzależniona jest przede wszystkim od warunków przestrzennych w naszym domostwie. I jeśli pozwolić możemy sobie na przepastną szafę, sytuacja okazuje się dla nas nad wyraz komfortowa, jeśli jednak w niewielkim mieszkaniu urządzić musimy sypialnię, pokój dla dzieci oraz salonik tylko racjonalne podejście do sprawy, a tym samym pozbycie się odzieży, której nie nosimy, może ułatwić nam życie. Szafy, jak i inne rodzaje mebli, wykonane mogą być z rozmaitych materiałów. Polecamy szafy drewniane sosnowe, ponieważ są one meblami niezwykle trwałymi oraz pięknie komponującymi się w każdym wnętrzu. Szafy sosnowe są różnych rozmiarów i mogą być wersjami jednodrzwiowymi, dwudrzwiowymi, trzydrzwowymi a nawet czterodrzwiowymi. W zależności od wolnej przestrzeni zdecydować możemy się na któryś z tych wariantów. Meble te mogą posiadać różny rodzaj drzwi. Mogą być one proste, bez frezów, a także z filunkiem, a więc ze wzorem, spotkać można również połączenie drewna z rattanem.

Szafy drewniane sosnowe należą do szaf niezwykle trwałych, co sprawia, że jej zakup oznacza wydatek na wiele lat. Szalenie istotne jest wyposażenie szafy, a więc to, co kryje się za jej drzwiami. Poza praktycznym drążkiem na ubrania szafy drewniane sosnowe mogą posiadać także półki, na których umieścić można nie tylko odzież (swetry, spodnie), ale również dodatkowe komplety pościeli, ręczników, pudła z potrzebnymi rzeczami. Niektóre modele szaf sosnowych wyposażone są w szuflady, przy czym mogą one stanowić osobną część szafy, a więc być widoczne, mogą być też ukryte za drzwiami szaf, a więc aby je otworzyć, konieczne jest otwarcie drzwi szafy. Która z wersji jest lepsza? Wszystko zależy od naszych upodobań a wybierając model szafy zastanowić należy się czy bardziej komfortowe będzie dla nas wysuwanie szuflad bez otwierania drzwi czy ukrycie ich za nimi właśnie. Wybierając szafę z drążkiem warto wyposażyć ją chociażby w jedną półkę zamontowaną właśnie nad nim, by mieć możliwość przechowywania tam przedmiotów, po które sięgamy stosunkowo rzadko, a które są nam potrzebne. Kupując szafę drewnianą sosnową warto przemyśleć również zakup dodatku do szafy w postaci nadstawki. Jest to mebel, który ustawiamy na szafie i który to pozwala nam na zagospodarowanie przestrzeni nad szafą. To doskonałe miejsce na przechowywanie dodatkowej kołdry, koca czy innych przedmiotów okazjonalnych, jak choćby ozdoby choinkowe, nieużywane na czas posezonowy kurtki czy swetry.

Jaką szafę wybrać?

Śledząc ofertę szaf sosnowych przekonać możemy się, iż wybór jest naprawdę duży. W pierwszej kolejności zastanowić należy się, na jakiej szerokości szafę możemy sobie pozwolić. Jeśli szafa stać ma w miejscu wąskim, na przykład za drzwiami, pod uwagę weźmy szafę sosnową z drzwiami przesuwanymi, które ułatwią nam dostęp do wnętrza mebla. Przemyślmy również organizację wnętrza szafy, byśmy mogli pomieścić w niej naszą garderobę.

W szafie powinien panować ład a dostęp do naszej odzieży nie powinien być utrudniony. Wybierzmy zatem taką szafę, która nam to zapewni.
Szukasz szafy, w której powiesisz swoje ubrania? Wybierz szafę dwudrzwiową z kolekcji Soft (szafa sosnowa Soft 2D), z drążkiem na ubrania, z dodatkową półką jako opcja. Potrzebujesz dodatkowego miejsca na przedmioty o dużych gabarytach? Oto dwudrzwiowa nadstawka pozwalająca na przechowywanie takich rzeczy.
Szukasz wyjątkowo pakownej szafy, w której nie tylko powiesisz swoje ubrania, ale również ułożysz je na półkach a dodatkowo przechowasz swoją bieliznę?
Oto trzydrzwiowa szafa sosnowa z kolekcji Soft 3D z jedną (szafa Soft 3D/P/S) , dwoma (szafa Soft 3D/P/2S), trzema (szafa Soft 2D/3S) lub czterema (szafa Soft 3D/4S), w zależności od naszych potrzeb, szufladami.