Woskowanie szafki na wino

szafka na wino

szafka na wino

Eleganckie drewniane szafki na wino to niezbędny element wystroju salonu dla wytrawnych koneserów tego alkoholu.W swojej ofercie posiadamy zarówno szafki przeznaczone do przechowywania jedynie butelek, jak i meble rozbudowane – z szufladami i szafkami.
Taki zestaw stanowi idealne miejsce do przechowywania wszystkich niezbędnych przy domowej produkcji wina rekwizytów: korków, etykiet oraz książek z recepturami na najlepsze wina i nalewki. Szafki na wino idealnie komponują się z wystrojem każdego wnętrza – są doskonałe do salonu, gdzie pełnią funkcję barku, a zastawione winami stanowią chlubę każdego winiarza. Idealnie sprawdzą się również w kuchni.
Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z najwyższej jakości drewna impregnowanego ekologicznym woskiem. Wosk posiada naturalne właściwości antystatyczne. To ważne, aby mebel, na którym będziemy przechowywać wiele niedużych elementów, nie przyciągał kurzu.
Woskowane szafki na wino to stylowy element z wielowiekową tradycją. Wszystkie produkty poddajemy specjalnej obróbce i wykończeniu tak, aby wyglądały na wiekowe. Nasze produkty są impregnowane, dzięki czemu są odporne na szkodliwe działanie wilgoci oraz uszkodzenia mechaniczne. To stanowi gwarancję, że nasze szafki na wino będą Państwu służyły przez wiele lat.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy również do kontaktu z nami – z przyjemnością znajdziemy dla Państwa najodpowiedniejszy produkt!