Narzuta na sofę, czyli co wybrać?

Jako sprzedawca profesjonalnych narzut na sofę, zdajemy sobie sprawę z wymagań, jakie stawiają przed nami nasi klienci. Dlatego, w kilku zdaniach, chcemy opisać kilka najważniejszych cech charakterystycznych oferowanych przez nas produktów.

Gładkość i… grubość

Narzuta na sofę ma być dokładnie tym samym, czym życzą sobie jej posiadacze. W przypadku grubszych produktów, będzie ona doskonałym pledem, który ogrzeje nas podczas chłodniejszych wieczorów i nocy. Z kolei cieńsze a przez to i sztywniejsze narzuty, idealnie sprawdzą się jako dodatki dekoracyjne, wyrównując powierzchnię łóżka.

Nie tylko szarość!

Wielu projektantów wnętrz wskazuje na konieczność zastosowania w sypialni szarych narzut. Nasza opinia nie jest aż tak jednoznaczna. Wręcz przeciwnie – staramy się tak dobrać nasz asortyment, by był on w pełni zróżnicowany pod względem kolorystycznym. Dzięki temu każdy z naszych potencjalnych klientów może wybrać rodzaj asortymentu, który będzie dla niego odpowiedni.

Produkty pikowane

Prawdziwym hitem tego sezonu są narzuty pikowane. Ich konstrukcja i struktura jest znacznie mocniejsza i cieplejsza. Oznacza to, że doskonale sprawdzą się one nie tylko w roli dekoracji, bądź pledów, ale także cieplejszych kołder. Ponadto rozwiązania pikowane są optymalne dla klasycznie urządzonych wnętrz.

Przygotowując nas asortyment, chcieliśmy udowodnić, że oferowane przez nas narzuty na sofę to nie tylko dekoracja, ale przede wszystkim piękny i funkcjonalny dodatek. Właśnie dlatego nasze narzuty cieszą się tak dużą popularnością.

Więcej dowiesz się na: http://www.dedekor.pl/sypialnia/narzuty/narzuty-na-kanape-wersalke