Mauritius wycieczka Twoich marzeń!

Marzą Ci się egzotyczne wakacje? Mauritius może być strzałem w przysłowiową dziesiątkę! Mauritius to nie tylko leżenie na plaży pod palmą i kąpiel w lazurowej wodzie. Koniecznie przeczytaj, co możesz przeżyć na tej cudownej wyspie.

Co warto zobaczyć na Mauritiusie?


Mauritius wycieczka jest świetnym sposobem na oderwanie się od rzeczywistości, problemów dnia codziennego oraz pracy. Te wakacje mogą być wielkim spotkaniem z przyrodą. Znajduje się tutaj Park Botaniczny z największymi na świecie liliami wodnymi. Ponadto, można zobaczyć wiele egzotycznych roślin i zwierząt. Warto odwiedzić Port Luis Waterfront – reprezentacyjną dzielnicę. Nad uliczkami zawieszone są kolorowe parasole, które tworzą bajkowy widok. Największą atrakcją turystyczną na Mauritiusie jest Rezerwat 7 Kolorów Ziemi. Grzech nie odwiedzić tego miejsca. Powulkaniczna ziemia stworzyła wydmy, które mają różne kolory. W Parku Narodowym Black River Gorges odpoczniemy podczas pieszych wędrówek. Będziemy podziwiać najpopularniejszy wodospad. Istnieje tutaj wiele punktów widokowych. Na Mauritiusie jest wiele klifowych wybrzeży. Jednym z nich jest Pont Naturel. W La Vanille Nature Park możemy nakarmić ponad metrowe żółwie olbrzymie. W głębi znajduje się kraina siedmiu wodospadów.

Mauritius wycieczka – dla kogo?


Wyspa idealna dla poszukiwaczy przygód i kochających przyrodę. Osobom, które wolą wylegiwać się pod palmą na plaży – również polecamy to miejsce. Rajskie wakacje i cudowne widoki – tym właśnie odznacza się Mauritius – jeden z najpiękniejszych wysp Oceanu Indyjskiego.