Zaplanuj swoją wymarzoną kuchnię

Czasem natłok dobrych pomysłów może okazać się zgubny dla finalnego kształtu aranżacji wnętrza. Można zagubić się w ilości porad dotyczących urządzania funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie wnętrz. Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób przenieść wymarzoną kuchnię z planów, do rzeczywistości, spieszymy z pomocą. Przekonaj się, jak meble Abra sprawdzą się w Twojej kuchni, zanim jeszcze wybierzesz się do naszego salonu.

Wymarzona kuchnia z Abra Meble

Poza szeroką gamą dostępnych modeli mebli kuchennych, na stronie abra-meble.pl znajdziesz specjalny konfigurator. Aplikacja umożliwia stworzenie trójwymiarowego projektu pomieszczenia, biorąc pod uwagę jego kształt, wymiary i wysokość sufitu. Możesz stworzyć projekt, uwzględniający kuchnie, które Cię zainteresują. W łatwy sposób sprawdzisz, jak mogą być rozmieszczone meble, do jakich kolorów płytek pasują oraz dobierzesz potrzebne akcesoria i dodatki – oświetlenie, dekoracje itp.

Konfigurator to bardzo pomocne narzędzie w procesie projektowania tego, jak ma wyglądać kuchnia. Zwłaszcza wtedy, kiedy w grę wchodzi kompleksowy remont, warto mieć przed oczami wizję, do realizacji której dążymy. Kuchnie od Abra Meble występują w różnych wariantach kolorystycznych, wykończenia frontów oraz ustawienia całej zabudowy. Meble są nie tylko oryginalnie zaprojektowane, ale także wyjątkowo funkcjonalne.

Nowoczesna kuchnia skorzysta na zastosowaniu błyszczących, akrylowych frontów, natomiast bardziej tradycyjne wnętrze zyska dodatkowo ciepła i przytulności dzięki wykończeniom w drewnie. Pojemne szuflady oraz szafki wyposażone w wiele półek, sprawdzą się znakomicie do przechowywania zastawy, garnków, suchej żywności i innych niezbędnych w kuchni przedmiotów. Kuchnia może być dodatkowo doposażona w profesjonalne akcesoria, takie jak półki cargo, obrotowe oraz wkłady do szuflad.

Odpowiednie meble sprawią, że kuchnia będzie piękna i funkcjonalna zarazem. Dobór właściwego blatu i uchwytów dopełni całości, sprawiając że kuchnia z katalogu przemieni się w spersonalizowane królestwo każdego miłośnika gotowania.