Jedyna taka pralnia w Krakowie

Kto nie lubi odwiedzać interesujących lokali i zakamarków ukrytych wśród budynków Starego Miasta? Jeśli i w Twoim przypadku jest podobnie, z pewnością zainteresuje Cię, że z możesz poznać kolejny punkt na kulinarnej mapie miasta, a do tego zrobić pranie – wszystko w jednym miejscu. Popularna wśród studentów i zapracowanych osób pralnia samoobsługowa Kraków zachęca do wygodnego łączenia przykrych obowiązków domowych z przyjemnością wizyty w kawiarni.

Nie jest to wcale skomplikowane. Wystarczy, że pojawisz się u nas z porcją brudnego prania, wybierzesz urządzenie, odpowiedni program, dodasz detergentu i zrelaksujesz się jedząc pożywne śniadanie, lunch lub popijając ulubiony napój. Nasza pralnia samoobsługowa w Krakowie ma wielu fanów, a ich grono wciąż się poszerza o kolejnych zwolenników przyjemnego rozprawiania się z domowymi sprawunkami. Jeśli jako student zmagasz się z realiami współdzielonej pralni, nie musisz dłużej rezerwować wolnych terminów i dostosowywać swojego grafiku do konieczności zrobienia prania.   

Pralnia samoobsługowa Kraków

Zapraszamy do nas, a przekonasz się jak bardzo pralnia samoobsługowa w Krakowie stała się popularna. Nie wszyscy mają w mieszkaniu pralkę, dlatego też dla wygody osób o podobnych warunkach mieszkaniowych oraz osób przyjezdnych, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Możesz spędzić wieczór w towarzystwie znajomych lub wertować notatki w przyjaznej atmosferze i dobrym jedzeniu. W tym czasie Twoje pranie będzie gotowe.