Maszyny do obróbki metalu

obróbka metalu

Maszyny z klasą

W dzisiejszych czasach krwiożerczego kapitalizmu niełatwo znaleźć na rynku firmę uczciwą oraz godną polecenia. Szczególnie w branży maszyn do obróbki metali pojawia się wiele podmiotów, którym zależy tylko na zysku nawet gdyby wiązało się to z oszustwem względem klienta. Wyjątkiem jest jeden z warszawskich sklepów. Zapewnia on nie tylko sprzęt sprawdzony i podany badaniom lecz również każdy wystawiony tam produkt zawiera atesty CE oraz niezbędne zabezpieczenia wymagane na polskim rynku.

Klasyczny sprzęt

W omawianym sklepie znajdziemy wiele urządzeń, nowych bądź używanych – znanych europejskich firm. Przykładem są hydrauliczne prasy krawędziowe firmy alpmac. W ofercie sklepu jest wiele modeli tego typu pras od serii A po większe maszyny przemysłowej serii M. Urządzenia te zawierają typowe dla maszyn CNC standardowo sterowane trzy osie Y1,Y2,X oraz wysokiej jakości matryc. Oprócz tego są wyposażone we wszelkie niezbędne zabezpieczenia i osłony dające pewność i komfort pracy.

Pachnące nowością

Wśród nowinek znajdziemy hydrauliczne gilotyny do metalu. Przykładowo w serii gilotyn Nargesa zamo ntowano nowoczesny system sterowników z prostym oprogramowaniem w języku polskim. Sprzęt ten wyposażony jest w oszczędną technologię cięcia pionowego, która zapewnia wyraźną przewagę w stosunku do klasycznego wahadłowego obcinania metalu. Ponadto maszyna ta oferuje opcję wewnętrznej bazy danych o materiałach i pozwala na cięcie wąskich pasków blachy bez jakichkolwiek zniekształceń.